Testing

zjedź niżej

Nieodzowną częścią wytwarzania oprogramowania jest testowanie oraz zapewnienie jego wysokiej jakości. Testowanie ma na celu weryfikację oraz walidację oprogramowania. Testerzy DCG bardzo szybko dopasowują się do kontekstu danego projektu – specyfiki oprogramowania, wymagań użytkownika, branży czy dostępności narzędzi.

 

Nasi testerzy mają na co dzień do czynienia z każdym rodzajem testów. Czy są to testy modułowe, integracyjne, systemowe, akceptacyjne. W dokładnym wykonywaniu obowiązków pomaga im duża wiedza teoretyczna jaką dysponują, połączoną z olbrzymim doświadczeniem praktycznym, zdobytym przy wielu projektach komercyjnych. Nasi Testerzy posiadają umiejętności programowania w różnych językach, przez co doskonalą się w tworzeniu oraz przeprowadzaniu testów automatycznych. Kolejny aspekt wart uwagi to umiejętność pełnej współpraca z developerami na każdym etapie przeprowadzanego projektu. Nasi Testerzy to osoby znające się na różnych metodykach wytwarzania oprogramowania oraz umiejętnym zarządzaniu czasem i priorytetyzacją działań.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

USŁUGI

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Testing. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE