Rekrutacja stała

zjedź niżej

Rekrutacja stała w obszarze IT to pierwsza, wprowadzona w 2008 roku, usługa świadczona naszym Klientom. To doświadczenie powoduje, że czujemy się w tej dziedzinie swobodne i naszym zdaniem jesteśmy prawdziwymi specjalistami. Dobierając najskuteczniejsze metody poszukiwań, selekcji i doboru odpowiednich kandydatów, prezentujemy naszym Klientom najlepiej dopasowanych kandydatów. Jednocześnie, mając świadomość dbałości naszych Klientów o Employer Branding, dokładamy najwyższych starań, aby godnie i skutecznie reprezentować ich na rynku pracy.

Opis usługi

Wybrane

Korzyści modelu

Każdy model współpracy ma swoje unikalne korzyści. Ułatwiając Ci wybór prezentujemy te, które naszym zdaniem faktycznie pociągają za sobą korzyści dla Ciebie – korzyści, które czasem są stricte biznesowe, czasem związane wyłącznie z obszarem IT, a czasami wiążą się z tematyką HRową.

  • Wsparcie wewnętrznego działu HR w rozbudowie własnego zespołu
  • Prezentowanie kandydatów wyselekcjonowanych z rynku
  • Zwiększenie nakładów wewnętrznych Klienta na pozyskanie pojedynczego kandydata
  • Relatywnie niskie koszty usługi, względem osiąganych korzyści
  • Gwarancja świadczonej usługi
  • Możliwość rekrutowania osób o kompetencjach nowych dla Klienta – Klient nie musi mieć wyspecjalizowanych rekruterów, aby zatrudnić specjalistę w nowej dziedziny
01
02
03
04
05
Jak to działa?
+

Przyjęte modele biznesowe w DCG to ramy, wg których działamy. Możemy potraktować to jako zbiór konkretnych zasad, którymi będziemy się kierować przy współpracy lub jako drogowskaz, który wyznaczy nam kierunek, a w drodze rozmów uszyjemy to rozwiązanie na miarę, dla Ciebie, tak, aby odpowiadało najlepiej Twoim potrzebom.

Sprawdź

KOMPETENCJE IT

Rekrutacja stała to jedna z wielu form, w jakich dostarczamy nasze usługi. To tylko i aż model. A te często w trakcie naszej współpracy ewoluują. Od zawsze jesteśmy biznesowo elastyczni, co oznacza, że w każdym momencie naszej współpracy dopuszczamy możliwe zmiany, upgrade’y czy korekty modelu, w którym współpracujemy. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. A te najczęściej skupiają się wokół konkretnych obszarów technologicznych. Sprawdź nasze najczęstsze realizacje:

poprzednia usługa
następna usługa

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE