Project Management

zjedź niżej

Zarządzanie projektami to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin zarządzania. Dotyczy to szczególnie ludzkich aspektów tego obszaru działalności. Niemal od zawsze wiadomo, że powodzenie projektu w takim samym stopniu zależy od technicznych aspektów jak i kompetencji ludzi realizujących dane przedsięwzięcie. Kierownicy Projektów DCG to absolutnie najlepsi fachowcy, którzy dysponują dużą wiedzą merytoryczną połączoną z doświadczeniem zdobytym w organizacjach zróżnicowanych pod kątem wielkości, lokalizacji i skali trudności prowadzonych projektów.

 

Nasi PM-owie bardzo dobrze znają oraz stosują najpopularniejsze metodyki zarządzania projektami m. in.: Prince2, PMBoK, Scrum, Waterfall. Kładziemy nacisk na otaczanie się Kierownikami Projektów, którzy doskonale rozumieją się z zespołem, potrafią ustala priorytety, identyfikują i rozwiązują konflikty oraz, tam gdzie jest to konieczne, delegują odpowiedzialność.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

USŁUGI

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Project Management. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

następna kompetencja

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE