Fixed Price

zjedź niżej

Jeżeli potrzebujesz gotowy produkt, gotowe rozwiązanie, konkretny rezultat prac, ale z różnych względów nie chcesz wnikać w to ile osób będzie zaangażowanych w projekt, ile godzin dziennie będą trwały prace i chcesz pominąć elementy kadrowe – wówczas wybierzesz model Fixed Price. Umawiamy się na konkretny zakres prac, jaki ma być ich rezultat a my dostarczamy finalny produkt w określonym czasie i budżecie. DCG posiada szereg kompetencji, w ramach których może wspierać swoich Klientów przy wytwarzaniu oprogramowania czy realizowaniu konkretnych dzieł.

Opis usługi

Wybrane

Korzyści modelu

Każdy model współpracy ma swoje unikalne korzyści. Ułatwiając Ci wybór prezentujemy te, które naszym zdaniem faktycznie pociągają za sobą korzyści dla Ciebie – korzyści, które czasem są stricte biznesowe, czasem związane wyłącznie z obszarem IT, a czasami wiążą się z tematyką HRową.

  • Znany i z góry określony zakres prac, koszty oraz ramy czasowe
  • Przeniesienie odpowiedzialności na dostawcę
  • Przeniesienie wszelkich ryzyk na dostawcę
  • Mniejsze nakłady osobowe i infrastrukturalne po stronie Klienta potrzebne do uzyskania pożądanego rezultatu
01
Dogłębna analiza potrzeb Klienta, zdefiniowanie zakresu prac, budżetu i harmonogramu.
02
Zbudowanie zespołów projektowych
03
Realizacja projektu po stronie DCG
04
Odbiór projektu przez Klienta.
05
Utrzymanie
Jak to działa?
+

Przyjęte modele biznesowe w DCG to ramy, wg których działamy. Możemy potraktować to jako zbiór konkretnych zasad, którymi będziemy się kierować przy współpracy lub jako drogowskaz, który wyznaczy nam kierunek, a w drodze rozmów uszyjemy to rozwiązanie na miarę, dla Ciebie, tak, aby odpowiadało najlepiej Twoim potrzebom.

Sprawdź

KOMPETENCJE IT

Fixed Price to jedna z wielu form, w jakich dostarczamy nasze usługi. To tylko i aż model. A te często w trakcie naszej współpracy ewoluują. Od zawsze jesteśmy biznesowo elastyczni, co oznacza, że w każdym momencie naszej współpracy dopuszczamy możliwe zmiany, upgrade’y czy korekty modelu, w którym współpracujemy. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. A te najczęściej skupiają się wokół konkretnych obszarów technologicznych. Sprawdź nasze najczęstsze realizacje:

poprzednia usługa
następna usługa

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE