Team leasing

zjedź niżej

Team Leasing to odpowiedź na rosnące potrzeby Klientów w obszarze outsourcingu kadr IT czy Nearshore Outsourcingu. Team Leasing to nic innego jak zbudowanie przez DCG całego zespołu dedykowanego świadczeniu usług IT na rzecz konkretnego Klienta. Model rozliczeń jest tu rzeczą wtórą. Najważniejsze jest umożliwienie Klientowi otrzymania w pakiecie całego teamu. W zależności od konkretnych potrzeb mogą to być m.in. zespoły deweloperskie, zespół Service Deskowy czy team Administratorów – tak naprawdę wszystko zależy od potrzebnych kompetencji.

 

DCG tworzyło i tworzy zespoły nie tylko w ramach jednej kompetencji, ale też w oparciu np. o metodykę pracy. Zespół SCRUmowy? Żaden problem. Wspólnie z klientem określamy jego skład – np. 4 developerów, analityk i scrum master – i w wybranej formule (on-site lub off-site) włączamy taki zespół do projektu Klienta. Ideą tego modelu jest dostarczanie całych zespołów projektowych.

Opis usługi

Wybrane

Korzyści modelu

Każdy model współpracy ma swoje unikalne korzyści. Ułatwiając Ci wybór prezentujemy te, które naszym zdaniem faktycznie pociągają za sobą korzyści dla Ciebie – korzyści, które czasem są stricte biznesowe, czasem związane wyłącznie z obszarem IT, a czasami wiążą się z tematyką HRową.

  • Błyskawiczne zasilenie projektów klienta gotowym do działania zespołem
  • Dowolność konfiguracji składu zespołu
  • Przewidywalność kosztów
  • Przewidywalność osiąganych korzyści
  • Możliwość określenia konkretnych KPI i SLA
01
Zdefiniowanie potrzeb IT
02
Określenie maksymalnego budżetu oraz zakresu potrzebnych kompetencji IT
03
Złożenie zamówienia w DCG oraz zatwierdzenie konsultantów dedykowanych danemu zleceniu
04
On-boarding zespołu
05
Comiesięczne rozliczanie prac zespołu w oparciu o ustaloną procedurę (czas pracy, KPI lub model hybrydowy)
Jak to działa?
+

Przyjęte modele biznesowe w DCG to ramy, wg których działamy. Możemy potraktować to jako zbiór konkretnych zasad, którymi będziemy się kierować przy współpracy lub jako drogowskaz, który wyznaczy nam kierunek, a w drodze rozmów uszyjemy to rozwiązanie na miarę, dla Ciebie, tak, aby odpowiadało najlepiej Twoim potrzebom.

Sprawdź

KOMPETENCJE IT

Team Leasing to jedna z wielu form, w jakich dostarczamy nasze usługi. To tylko i aż model. A te często w trakcie naszej współpracy ewoluują. Od zawsze jesteśmy biznesowo elastyczni, co oznacza, że w każdym momencie naszej współpracy dopuszczamy możliwe zmiany, upgrade’y czy korekty modelu, w którym współpracujemy. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. A te najczęściej skupiają się wokół konkretnych obszarów technologicznych. Sprawdź nasze najczęstsze realizacje:

poprzednia usługa
następna usługa

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE