SharePoint

zjedź niżej

Microsoft SharePoint jest platformą dedykowaną do usprawniania pracy grupowej. Funkcjonalności podstawowe Microsoft SharePoint pozwalają na wygodne zarządzanie dokumentami oraz zbiorami danych, przewyższając znacznie możliwości typowych folderów sieciowych. Możliwość implementacji Sharepoint są bardzo obszerne. Posługiwać się tą technologią można zarówno w administracji, w procesach biznesowych, tworząc bazy wiedzy o firmie, czy w panelu pracownika.

 

Nasi Eksperci od Sharepointa pracują zarówno przy bezpośrednim wdrażaniu Sharepointa od zera, jak i przy utrzymaniu wysokiej jakości procesów w firmie, a także rozwoju witryn Sharepoint. Deweloperzy Sharepoint zatrudnieni przez DCG to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z technologiami takimi jak: Javascript, C#, ASP.NET, MS-SQL. Dokładamy starań, żeby nasi pracownicy dobrze czuli się z pracą w grupie, byli kreatywni oraz otwarci na nowe wyzwania.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

USŁUGI

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Sharepoint. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja
następna kompetencja

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE