Network Monitoring

zjedź niżej

Nasi sieciowcy odpowiadają za najbardziej złożone środowiska globalnych instytucji. Całodobowe dyżury, praca w globalnych Command Centers czy też lokalne zarządzanie sieciami to niektóre obszary, w których wspieramy naszych Klientów. Network Monitoring to dziedzina wymagająca szczególnej ostrożności, profesjonalizmu na każdym etapie realizacji działań oraz spełniania najwyższych standardów, w tym bezpieczeństwa.

 

W ramach świadczenia usług zarządzania sieciami komputerowymi, DCG realizuje takie zadania jak wdrażanie, integracja i koordynacja sprzętu, oprogramowania i ludzi do monitorowania, testowania, odpytywania, konfigurowania, analizy i oceny sterowania siecią komputerową i jej zasobami. Samo monitorowanie realizujemy poprzez obserwację i analizę sieci jako całości, poszczególnych węzłów oraz systemów końcowych. Dostęp do monitorowanej informacji, projektowanie mechanizmów monitorowania a w końcu zastosowanie monitorowanych informacji – to oczekiwania naszych Klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, sieciowcy DCG są w stanie sprostać nie tylko tym wymaganiom, ale też zaproponować optymalne rozwiązania bazujące na najnowszych technologiach. Posiadając najwyższe certyfikaty dostępne na rynku, są oni nie tylko świetnymi specjalistami dnia codziennego, ale nierzadko też doradcami, a nawet architektami niektórych rozwiązań.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

USŁUGI

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Network Monitoring. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja
następna kompetencja

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE