IT Security

zjedź niżej

IT Security to zbiór zagadnień z dziedziny telekomunikacji i informatyki, związany z szacowaniem i kontrolą ryzyka wynikającego z korzystania z komputerów, sieci komputerowych i przesyłania danych do zdalnych lokalizacji, rozpatrywany z perspektywy poufności, integralności i dostępności. Nasi Kontraktorzy znają najnowsze metody oceny bezpieczeństwa i kontrolowania zagrożeń. Tak dobieramy członków zespołów aby rozpoznawali oraz potrafili sobie radzić z najważniejszymi problemami bezpieczeństwa w systemach IT m.in.: zarządzaniem hasłami, DoS/DDoS, socjotechniką, czy budowaniem świadomości bezpieczeństwa w systemach IT.

 

Do wielu zadań naszych Specjalistów należy między innymi: monitorowanie systemów i aplikacji pod kątem wystąpienia incydentów bezpieczeństwa; analiza i klasyfikacja wykrytych zdarzeń i incydentów oraz udział w ich rozwiązywaniu; aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa systemów i aplikacji; realizacja i koordynacja prac związanych z wykonywaniem testów bezpieczeństwa infrastruktury i aplikacji. Do kompetencji naszych konsultantów należą także wysokie umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

USŁUGI

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest IT Security. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja
następna kompetencja

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE