Architektura

zjedź niżej

Jedną z silniejszych kompetencji DCG jest korporacyjna architektura IT. Największe kwoty w nakładach na IT firmy przeznaczają dziś nie na nowe systemy wspierające relacje z klientem czy usprawniające produkcję, tylko na integrację posiadanych zasobów informatycznych i na wdrażanie nowych rozwiązań z dziedziny architektury IT.

 

Rozwiązując różnorodne problemy IT naszych klientów bardzo często dotykaliśmy strategii biznesowej naszego Klienta, w tym strategii informatyzacji. Dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na to, aby nasi architekci byli ekspertami najwyższej klasy. Niezależnie od tego czy realizujemy projekty w ramach architektury biznesowej, architektury danych, architektury oprogramowania czy w końcu technologicznej, mamy świadomość konieczności zapewnienia najwyżej jakości. Nasi architekci pracują zarówno przy mniejszych, lokalnych projektach, jak i tworzą rozwiązania globalne. Mamy zaszczyt pracować z najlepszymi architektami na rynku tworzącymi podwaliny pojedynczych aplikacji lub też złożonych systemów, jak i z tymi, którzy odpowiadają za infrastrukturę największych globalnych korporacji.

 

Nasi architekci wyznaczają najwyższe możliwe standardy, realizując przy tym misję DCG należenia do najbardziej zaufanych i sprawdzonych firm w branży. Nasze wartości, takie jak zaangażowanie, elastyczność, lojalność czy w końcu uczciwość przyświecają wszelkim działaniom naszych architektów, których praca dedykowana jest naszym Klientom.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

USŁUGI

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Architektura. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja
następna kompetencja

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE