Administracja Systemami

zjedź niżej

Odpowiednie administrowanie systemami informatycznymi ma bezpośredni wpływ na ciągłość i sprawność ich działania. Dostępność i niezawodność systemów informatycznych, w szczególności w organizacjach oferujących swoje usługi w trybie 24/7 jest najwyższym priorytetem. Tym, co spaja skuteczne zarządzanie infrastrukturą, jest oczywiście jej bezpieczeństwo, w tym bezpieczeństwo danych. Celem administratorów DCG jest zadbanie o to, aby z perspektywy klienta końcowego jakość produktów naszych klientów była najwyższa.

 

Nasi administratorzy pracują w różnych modelach biznesowych – od pojedynczych konsultantów dedykowanych pewnym obszarom, po całe zespoły administracyjne czy też w formie usługi administracji świadczonej przez DCG na rzecz swoich klientów. W zależności od potrzeb klientów nasze działania najczęściej skupiamy wokół administracji serwerami, administrowania stacjami roboczymi, czy administracji sieciami. Opracujemy, wdrażamy i realizujemy politykę bezpieczeństwa, w tym backupowania, zabezpieczania stacji roboczych oraz serwerów. Administratorzy DCG zarządzająca oprogramowaniem oraz siecią, włączając w to optymalizację sprzętowo-programową, audyt czy modernizację istniejących rozwiązań.

Opis kompetencji

Case study

Zobacz wszystkie

Sprawdź

USŁUGI

Kluczowe dla nas jest wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym uzbrojeni w konkretne kompetencje. Chcemy realizować i realizujemy nawet najtrudniejsze wyzwania z obszaru IT. Nasi konsultanci, pracownicy czy kontraktorzy wyspecjalizowani są w wielu obszarach. Jednym z nich jest Administracja Systemami. Sprawdź w jakich modelach możemy współpracować w tym obszarze.

poprzednia kompetencja
następna kompetencja

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE