Emplosys

zjedź niżej

Aplikacja EMPLOSYS została stworzona w celu całościowej obsługi procesów biznesowych realizowanych w ramach profesjonalnego działu HR.

 

Jest to innowacyjne narzędzie służące do zarządzania projektami rekrutacyjnymi i kandydatami w ramach prowadzonych projektów. Pozwala obniżyć koszty rekrutacji dzięki wielu zautomatyzowanym procesom i zaawansowanym funkcjom, związanym m.in. z tworzeniem opisów stanowisk, przeszukiwaniem bazy CV i komunikacją z kandydatami. Wygodne zarządzanie aplikacjami kandydatów optymalizuje czas potrzebny do skutecznej realizacji projektów.

Opis usługi

Wybrane

Korzyści modelu

EMPLOSYS jest przeznaczony dla firm nieposiadających systemu wspomagającego zarządzanie procesem rekrutacji, a także dla firm, których aktualnie używany system nie spełnia wszystkich oczekiwań.

  • AUTOMATYZACJA PROCESÓW - Aplikacja wspomaga i obsługuje rekrutację oraz dostarcza gotowe statystyki i analizy.
  • OPTYMALIZACJA KOSZTÓW PRACY - Usprawnienie organizacji to wyższa rentowność zespołu rekruterów czy działu HR.
  • REWOLUCYJNY SILNIK WYSZUKIWARKI - Unikalna funkcja zaawansowanego wyszukiwania danych w dokumentach aplikacyjnych.
  • SPEŁNIONE WYMOGI GIODO - Dane osobowe kandydatów są zabezpieczone zgodnie z panującymi przepisami.
  • SZYBKIE WDROŻENIE OD DCG - Wsparcie merytoryczne i szkolenia od konsultantów Diverse CG z obsługi aplikacji.
01
02
03
04
05
Jak to działa?
+

Przyjęte modele biznesowe w DCG to ramy, wg których działamy. Możemy potraktować to jako zbiór konkretnych zasad, którymi będziemy się kierować przy współpracy lub jako drogowskaz, który wyznaczy nam kierunek, a w drodze rozmów uszyjemy to rozwiązanie na miarę, dla Ciebie, tak, aby odpowiadało najlepiej Twoim potrzebom.

Sprawdź

KOMPETENCJE IT

Emplosys to jedna z wielu form, w jakich dostarczamy nasze usługi. To tylko i aż model. A te często w trakcie naszej współpracy ewoluują. Od zawsze jesteśmy biznesowo elastyczni, co oznacza, że w każdym momencie naszej współpracy dopuszczamy możliwe zmiany, upgrade’y czy korekty modelu, w którym współpracujemy. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. A te najczęściej skupiają się wokół konkretnych obszarów technologicznych. Sprawdź nasze najczęstsze realizacje:

poprzednia usługa
następna usługa

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE