+ BLOG

Zwycięstwo Diverse CG w krajowych eliminacjach European Business Awards 2019

zjedź niżej
Zwycięstwo Diverse CG w krajowych eliminacjach European Business Awards 2019

Z wielką radością informujemy, że Diverse CG (DCG) zwyciężyło w krajowych eliminacjach European Business Awards zdobywając tytuł National Winner for Poland i tym samym zakwalifikowało się do ostatniego etapu konkursu - eliminacji europejskich.

 

Diverse CG zdobyło tytuł „NATIONAL WINNER” w European Business Awards w 2019 roku, jednym z największych biznesowych konkursów w Europie. Firma została wybrana spośród 2,753 europejskich kandydatów obecnych na liście doskonałości biznesowej „Ones to Watch”.

 

JURY

Diverse CG została wybrana przez panel niezależnych sędziów. W jej skład wchodzą liderzy biznesowi, politycy i naukowcy. Lista „Ones to Watch” została opublikowana w lipcu a Diverse CG znalazło się na niej w kategorii „Obrót €0-25m”. Otrzymując tytuł NATIONAL WINNER Diverse CG będzie reprezentować kraj w finałowej fazie konkursu.

 

"To znaczące osiagnięcie - mówi Adrian Tripp, Prezes European Business Awards - Diverse CG jest wybitnym przedstawicielem w swojej dziedzinie. Firma odznacza się wielką innowacyjnością, etyką i sukcesem na poziomie europejskim. Już na tym etapie należy do grona najlepszych firm w Europie. Życzymy Diverse CG powodzenia w ostatniej fazie konkursu.

 

FINAŁ KONKURSU

 

W dniach 3-4 grudnia Diverse CG weźmie udział w ostatniej rundzie oceniania zarówno w części poświęconej zagadnieniom biznesowym, jak i w uroczystej gali, podczas której zostaną wyłonieni zwycięzcy poszczególnych kategorii.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Tegoroczna edycja jest XII odsłoną konkursu The European Business Awards. Jej celem jest wsparcie rozwoju silnej i odnoszącej sukcesy społeczności biznesowej w całej Europie. W tym roku w konkursie wzięło udział ponad 120,000 firm z 33 krajów Europy.

 

NATIONAL WINNERS

Lista National Winners dla wszystkich krajów znajduje się tutaj: Lista National Winners

 

 

 

NAGRODY
Zobacz również

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE