Junior IT Recruitment Consultant

Stanowisko: Junior IT Recruitment Consultant

Miejsce pracy: Warszawa

Data dodania: 26.03.2021

DCG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Dołączysz do naszego #TeamDCG, który obecnie sięga już ponad 450 ekspertów i poznasz nasz przepis na sukces w obszarze rekrutacji IT
  • Poznasz nasze narzędzia i będziesz mieć okazję zrealizować swoje pierwsze projekty rekrutacyjne
  • Będziesz budować pozytywne relacje z kandydatami od pierwszego kontaktu, poprzez rozmowy rekrutacyjne aż do momentu zatrudnienia i później - wspieramy zatrudnionych współpracowników również w trakcie ich późniejszej pracy
  • Będziesz dbać o przyjazne standardy rekrutacji w trosce o pozytywny candidate experience
  • Budować swój wizerunek na rynku rekrutacji IT pod naszymi skrzydłami
  • Zadbasz to aktualizację naszych systemów w obszarze swoich projektów

Wymagania:

  • Czujesz, że rekrutacja IT to Twój kierunek rozwoju (mile widziane również pierwsze doświadczenia w rekrutacji)
  • Chcesz się uczyć, nie boisz się nowych zadań i potrafisz szukać wiedzy, która jest Ci potrzebna
  • Nie czujesz lęku przed odezwaniem się do osoby, której nie znasz i potrafisz budować relacje
  • Wiesz już coś o rynku rekrutacyjnym oraz narzędziach tj. Linkedin
  • Lubisz pracę z ludźmi, a oni lubią pracować z Tobą
  • Potrafisz dobrze zarządzać swoimi zadaniami i realizujesz wyznaczone Ci cele
  • Znasz angielski na poziomie B2

Oferujemy

  • Pracę w naprawdę fajnym zespole, który chętnie wymieni się pomysłami i wesprze, kiedy tego potrzebujesz
  • Dużą otwartość na Twój punkt widzenia, elastyczność i wzajemny szacunek
  • Solidny onboarding i wsparcie na późniejszych etapach Twojego rozwoju
  • Obszerny pakiet szkoleń miękkich, merytorycznych, a także spotkań rozwojowych i integracyjnych - już teraz zapraszamy Cię na Kawę z Technologią lub nasze Craft Meetingi
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, multisport, strefa relaksu)
  • Elastyczne formy zatrudnienia (UoP /B2B) oraz hybrydowy model pracy
  • Nie możemy też nie wspomnieć, że #JesteśmyEKO

Przed wyslaniem CV/dokumentów aplikacyjnych, uprzejmie prosimy kandydatów o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Agencja doradztwa personalnego (nr licencji 4642)

Dane spółki: Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0000733458