+ BLOG

DCG na liście Ones To Watch European Business Awards 2019

zjedź niżej
DCG na liście Ones To Watch European Business Awards 2019

Inauguracyjna lista Ones To Watch, skupiająca najlepiej oceniane przedsiębiorstwa z 33 krajów w Europie została opublikowana 18 lipca 2019 przez European Business Awards. Celem konkursu jest wyłonienie liderów kategorii w każdym z państw, a następnie w skali Europy. W konkursie biorą udział szybko rozwijające się firmy o znaczących osiągnięciach, które uzyskały znakomite wyniki w minionym roku. Nagrodzeni dołączą do elitarnego grona przedsiębiorstw, które zdobyły uznanie w Europie. Będą mogły posługiwać się przyznanym tytułem, dostaną też możliwość promocji w mediach europejskich, rekomendację dla potencjalnych inwestorów i partnerów biznesowych. Diverse CG (DCG) znalazło się w gronie nominowanych jako jedna z najlepszych polskich firm dostarczająca kompetencje w obszarze IT.Nominacja to pierwszy krok w konkursie European Business Awards oznaczająca potwierdzenie osiągania najwyższych wyników w biznesie, w zakresie innowacji, sukcesu i etyki.  

 

KOLEJNY ETAP – ELIMINACJE KRAJOWE


Kolejne kroki prestiżowego konkursu to wyłonienie zwycięzców na poziomie krajowym. Jury składające się z wybitnych ekonomistów, naukowców, przedsiębiorców, polityków i dziennikarzy wnikliwie przeanalizuje wszystkie zgłoszenia i już na początku sierpnia wyłoni tzw. National Winners, przyznając nagrody najlepszym w każdej z dwunastu kategorii konkursowych. W tegorocznej edycji wystartowało blisko 200 polskich przedsiębiorstw z wielu sektorów, w tym sześć z sektora IT Technologies.  


Cieszymy się, że DCG znalazło się w gronie nominowanych do Nagrody European Business Awards – mówi Michał Lewandowski, prezes Diverse CG. -To dla nas zaszczyt. Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy całego zespołu DCG zostaliśmy dostrzeżeni nie tylko wśród firm rodzimych, ale także w Europie. Niewątpliwie jest to również efekt naszej konsekwentnie realizowanej strategii ekspansji na rynkach UE.

 

FINAŁ KONKURSU


Ostatnim etapem konkursu jest rywalizacja na poziomie europejskim. Spośród zwycięzców krajowych wybrani zostaną liderzy, którzy otrzymają miano European Business Awards Category Winners. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali w grudniu 2019r.

 
Po szeregu wyróżnień takich jak Diamenty Forbes’a czy Gazele Biznesu, kolejnym znaczącym wyróżnieniem jest zakwalifikowanie nas do grona  nominowanychw konkursie European Business Awards-dodaje Bartłomiej Kondratowicz, Business Unit Team Leader odpowiedzialny za rozwój biznesu w Diverse CG.-  Wyróżnienie ma dla nas wielką wartość, ponieważ pozwoli jeszcze mocniej uwiarygodnić nas jako solidnego partnera biznesowego.”


O DIVERSE CG


Diverse CG to dostawca usług IT szytych na miarę. Firma realizuje projekty technologiczne dla wiodących polskich i międzynarodowych firm. Diverse CG zostało założone w 2008 roku w Warszawie i w ciągu kilku lat z małej jednoosobowej firmy przekształciło się w dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo technologiczne, zatrudniające dziś ponad 350 ekspertów IT. Obecnie DCG posiada oddziały w trzech lokalizacjach – w Warszawie, Gdańsku i Londynie.

”Informacja o nominacji napawa nas dumą i jest kolejnym potwierdzeniem słuszności naszych działań i kierunku biznesowego– dodaje Andrzej Nowicki, Managing Director DCG. Obecność na liście ‘Ones to Watch’ for Poland wśród firm zarówno z naszej konkurencji, jak i sektorów od nas oddalonych to dowód uznania w oczach ekspertów i zaufania, jakim jesteśmy obdarzani. Wyróżnienie traktujemy jako bardzo nobilitujące.  Oczy wielu zwrócone są w naszą stronę, więc nie możemy ani na moment zapominać o odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa”.

 

DODATKOWE INFORMACJE O KONKURSIE


Więcej informacji na temat konkursu: www.businessawardseurope.com

NAGRODY
Zobacz również

Dane spółki: DCG Sp. z o.o., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa                                                     

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0001067305

Obserwuj nas:
UE