Pobierz Raport

Wynagrodzeń IT

w 2021 roku

Jesteś pracodawcą i zastanawiasz się, jak skutecznie konkurować o najlepszych specjalistów w branży IT? Pobierz bezpłatny raport wynagrodzeń i poznaj zarobki w branży IT.


POBIERZ ZA DARMO
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz, ile zarabia...

Programista pracujący przy komputerze

Frontend Developer

DevOps Engineer

Automation Tester

.NET Developer

i inni specjaliści IT...

________________

POBIERZ RAPORT

27

stron konkretnej

wiedzy rynkowej

3000

przebadanych

specjalistów IT

12

miesięcy badań

i analiz

30

eksperckich

komentarzy

Zobacz komentarze praktyków z takich firm, jak:
Logo Inter Cars
Logo PGS Software
Logo Nexer
Logo eObuwie.pl
Logo Atos

Opinie ekspertów

Barbara Roszak

HR Business Partner @ Atos Poland Global Services

Rok 2021 w branży IT określiłabym mianem nowej, post-covidowej rzeczywistości. Po tak ważnym zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnym wydarzeniu, jakim była pandemia COVID-19, której doświadczyliśmy w 2020 roku, rok 2021 miał przynieść oczekiwaną stabilizację. Ale czy przyniósł? O ile ilość projektów i otwartych rekrutacji w wielu firmach wróciła do stanu sprzed pandemii, a nawet obserwowaliśmy wzrost zapotrzebowania na specjalistów, o tyle kontekst poszukiwania pracowników zmienił się nieodwracalnie.

Justyna Stafińska

Senior IT Recruitment Consultant @ DCG

W roku 2021 mogliśmy zapomnieć o zamrożeniu rynku czy spadku zatrudnień. Sytuacja się ustabilizowała, można nawet powiedzieć, że mogliśmy zauważyć mnogość nowych zleceń na specjalistów z obszaru IT, o których nie jest łatwo, biorąc pod uwagę ilość ofert, które dostają z całego świata.

POBIERZ RAPORT

Uzupełnij formularz, a raport będzie Twój

Bądź na bieżąco z aktualnymi stawkami na rynku pracy IT!

Okładka Raportu Wynagrodzenia IT 2021
Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2014 r., 1182 ze zm.). Administratorem danych osobowych podanych w Formularzu jest DCG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Towarowa 28. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych, oraz prawo ich poprawiania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną zgodę. Oświadczenia w tym zakresie należy składać na adres mailowy gdpr@dcg.pl.


Gwarancja rzetelnych danych

DCG jest firmą technologiczną, która specjalizuje się w usługach IT od ponad 14 lat.

Tworzymy społeczność 85 000 programistów, testerów, architektów, analityków i innych specjalistów IT na całym świecie, dlatego mamy dostęp do aktualnych danych rynkowych. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą

- nie tylko z obszaru IT, ale także HR.

UE