Pobierz DCG-booka o onboardingu rekruterów IT!

Dowiedz się: Dlaczego onboarding rekrutera IT jest ważny i jak go zorganizować. Z jakiej kluczowej kompetencji warto szkolić pracowników. Po co rekruterowi umiejętność negocjowania i wiele więcej!


POBIERZ

Zmiana pracy jest...

Programista pracujący przy komputerze

czymś bardzo stresującym dla większości z nas. Czy odpowiedni proces onboardingu pomaga pracownikom złagodzić ten stres? Oczywiście! O tym, jak to zrobić dowiesz się z DCG-Booka!

POBIERZ

42

stron

wiedzy

20

ciekawych

artykułów

100%

naszych

doświadczeń

3

zewnętrznych

ekspertów

Zobacz komentarze ekspertów z takich firm, jak:
Logo Inter Cars Logo CCC Logo Nexer

Komentarze ekspertów

Kasia Tang

Super Source Me

Pamiętajmy, że pozyskując kandydatów stanowimy żywą wizytówkę firmy i reprezentujemy jej kulturę organizacyjną. Dbając o wdrożenie rekruterów, zapewniamy wysoki poziom doświadczeń kandydatów

Iza Ciszewska

Senior HR Specialist w DCG

Pierwszy dzień pracy to dzień pełen wrażeń – ważny, stresujący i taki, który w pamięci pracownika pewnie zostanie na długo. Naszym zadaniem jest zadbać o to, żeby wrażenia po tym dniu były jak najlepsze.

POBIERZ

Uzupełnij formularz

Okładka Raportu Wynagrodzenia IT 2021
Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2014 r., 1182 ze zm.). Administratorem danych osobowych podanych w Formularzu jest DCG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Towarowa 28. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do jej danych, oraz prawo ich poprawiania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną zgodę. Oświadczenia w tym zakresie należy składać na adres mailowy gdpr@dcg.pl.


Gwarancja rzetelnych danych

DCG jest firmą technologiczną, która specjalizuje się w usługach IT od ponad 14 lat.

Tworzymy społeczność 85 000 programistów, testerów, architektów, analityków i innych specjalistów IT na całym świecie, dlatego mamy dostęp do aktualnych danych rynkowych. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą

- nie tylko z obszaru IT, ale także HR.

UE