IT Recruitment Team Leader

Stanowisko: IT Recruitment Team Leader

Miejsce pracy: Gdańsk

Data dodania: 19.04.2021

DCG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Będziesz nadzorować realizację projektów rekrutacyjnych z obszaru IT oraz budowanie naszego #TeamDCG, który obecnie sięga już ponad 450 ekspertów
  • Będziesz odpowiedzialny/-a za przydzielanie zadań rekrutacyjnych w ramach zarządzanego zespołu
  • Będziesz wyznaczać KPI i monitorować realizację celów
  • Zadbasz o planowanie i wdrażanie procesów rozwojowych, w tym optymalizację procesów mających na celu zwiększenie efektywności i jakości dostarczanych usług
  • Współpraca z innymi liderami - zespół Sales, HR oraz pozostałe teamy rekrutacyjne już nie mogą się doczekać, aż zrobicie razem coś fajnego
  • Stworzymy Ci okazję do wykorzystania swoich mocnych stron i wzięcia udziału w nowych, interesujących Ciebie projektach (nie tylko z obszaru rekrutacji)

Wymagania:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze IT (min. rok ) - czujesz, że ten obszar nie ma przed Tobą tajemnic
  • Nastawienia na aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań, które możemy wykorzystać w naszej pracy
  • Jesteś otwarty i empatyczny - potrafisz czytać nastroje w zespole i reagować, kiedy to potrzebne, a także potrafisz dostrzec w innych ich mocne strony
  • Potrafisz dobrze zarządzać swoimi zadaniami i realizujesz wyznaczone cele
  • Znasz angielski na poziomie B2
  • Lubisz pracę z ludźmi, a oni lubią pracować z Tobą

Oferujemy:

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, multisport, strefa relaksu)
  • Dużą otwartość na Twój punkt widzenia, elastyczność i wzajemny szacunek
  • Elastyczne formy zatrudnienia (UoP /B2B) oraz hybrydowy model pracy
  • Nie możemy też nie wspomnieć, że #JesteśmyEKO

Przed wyslaniem CV/dokumentów aplikacyjnych, uprzejmie prosimy kandydatów o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Agencja doradztwa personalnego (nr licencji 4642)

Dane spółki: Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0000733458