IT Recruitment Support

Stanowisko: IT Recruitment Support

Miejsce pracy: Warszawa

Data dodania: 06.05.2021

DCG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Na początek najważniejsza jest dla nas Twoja nauka - na tym etapie cenimy intensywne notowanie i zadawanie pytań (zgadzamy się z tym, że głupie pytania nie istnieją, a kto pyta nie błądzi)
  • Kiedy pierwsze elementy układanki zaczną się ze sobą łączyć, wkroczysz w pierwsze zadania - pomożesz tworzyć profile kandydatów w wersji polskiej i angielskiej, a także otrzymasz dostęp do naszej bazy kandydatów, gdzie będziesz wprowadzać i aktualizować (dzięki temu nauczysz się płynnie poruszać w systemie ATS – uwierz, przyda się w przyszłości)
  • Będziesz śledzić działania naszych ekspertów, aby po pewnym czasie zaczniesz realizować te działania samodzielnie
  • Jak poczujesz się na tyle pewnie, aby kontaktować się z kandydatami – otrzymasz taką możliwość i będziesz wspierać nas w budowaniu najlepszego na rynku candidate experience

Wymagania:

  • Motywacja, motywacja i jeszcze raz motywacja
  • Chęć do nauki, otwartość na wiedzę i nastawienie na rozwój w kierunku rekrutacji IT
  • Fajnie, jeśli będziesz mieć podstawową wiedzę z obszaru rekrutacji i/lub IT - jeśli właśnie tym się interesujesz, to uwierz, że praca u nas będzie jednocześnie Twoim hobby
  • Chętne wysłuchamy Twoich pomysłów, więc jeśli jesteś osobą, która wychodzi z inicjatywą to w zasadzie już należysz do #TeamDCG
  • Znajomość MS Office (nice to have, jeśli znasz już MS 365)
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Pracę w naprawdę fajnym zespole, który chętnie wymieni się pomysłami i wesprze, kiedy tego potrzebujesz
  • Dużą otwartość na Twój punkt widzenia, elastyczność i wzajemny szacunek
  • Solidny onboarding i wsparcie na późniejszych etapach Twojego rozwoju
  • Obszerny pakiet szkoleń miękkich, merytorycznych, a także spotkań rozwojowych i integracyjnych - już teraz zapraszamy Cię na
  • Kawę z Technologią lub nasze Craft Meetingi
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, multisport, strefa relaksu)
  • Hybrydowy model pracy
  • Nie możemy też nie wspomnieć, że #JesteśmyEKO

Przed wyslaniem CV/dokumentów aplikacyjnych, uprzejmie prosimy kandydatów o zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Agencja doradztwa personalnego (nr licencji 4642)

Dane spółki: Diverse CG Sp. z o.o. Sp.k., ul. Towarowa 28, 00-839 Warszawa

REGON: 141316780

NIP: 5222877930

KRS: 0000733458